Informace k zasílání nabídek

28. března 2014 v 20:50 | Marcel Ladislav JUNG |  Informace k zasílání nabídek
Pokud jste se dostali až sem, patrně mi chcete nabídnout nějaké bankovky a/nebo mince. Předně bych tedy rád řekl, že za každou vaši nabídku jsem rád. Přesto jsou však některé otázky, které musím pokládat téměř vždy, a některé bankovky (překvapivě zejména bankovky, u mincí tomu tak nebývá), které se také objeví téměř v každé vaší nabídce. Proto v zájmu ušetření vašeho i mého času vydávám tyto stručné informace k zasílání nabídek.

Nejprve tedy k těm často pokládaným otázkám - u každé vaší nabídky potřebuji vědět:

1/ Zda sbíráte nebo nesbíráte bankovky, mince nebo nějaké jiné sběratelské předměty a zda byste tak měli nebo neměli zájem o výměnu, jíž vždy preferuji.

2/ Zda to, co mi v daném e-mailu posíláte, je vše, co máte/chcete nabídnout (často se mi totiž stává, že mi v prvním e-mailu přijde jen pár mincí či bankovek a v dalších jejich počet narůstá, což dohodu komplikuje /resp. by bylo mnohem snazší to vědět hned na začátku/). To platí i v případě, že NEJSTE SBĚRATELÉ a nabízíte mi bankovky a/nebo mince, které poptávám v mé chyběnce.

3/ Ve kterém městě bydlíte (pokud totiž mám možnost se k vám dostavit osobně /ať už jste z Písku nebo okolí, nebo z jiného města, kam zrovna náhodou v dohledné době pojedu/, může vám to usnadnit práci se zasíláním fotek).

4/ Co vše mi nabízíte. Jste-li sběratel, postačí mi seznam s určením stavu, nejste-li sběratel, prosím vás o zaslání fotek všeho, co mi chcete nabídnout. Není vůbec nutné fotit vše samostatně, na jedné fotce může být třeba i 20 mincí nebo bankovek, jde vždy o to, aby bylo vše dobře čitelné. Pokud tedy máte fotoaparát za desítky tisíc, možná se vám jich tam vejde i 50, pokud máte jen telefon, tak i jedna bývá hodně /záleží ale na typu telefonu/.

Teď se dostanu k tomu, co mi nabízíte skoro vždy, takže samostatně (pokud nenabízíte ještě jiné, zde neuvedené bankovky a/nebo mince) nebo v horším, než bezchybném stavu (UNC) NECHCI (ani všechny dohromady):

50 Złotych 1988 (všechny ostatní roky uvítám, budou-li v bezchybném (UNC) nebo téměř bezchybném (AU, 1-) stavu

100 Złotych 1982 - 1988 (starší uvítám, jako u 50 ZŁ)

200 Złotych 1988 (starší uvítám, jako u 50 ZŁ)

500 Złotych 1982 (starší uvítám, jako u 50 ZŁ)

1 000 Złotych 1982 (starší uvítám, jako u 50 ZŁ)

5 000 Złotych 1988 (starší uvítám, jako u 50 ZŁ)

1 000 Jugoslávských dinárů 1981 (starší uvítám, jako u 50 ZŁ)

Závěrem ještě uvedu, že poštovné vždy proplácím, u výměn počítám s tím, že bude oboustranně bezplatné. Darem beru vše, pokud ale chcete poštovné proplatit, musím předem vědět, co mi pošlete, mnohé bankovky a mince totiž nemají ani cenu poštovného (tedy alespoň ne v běžném stavu).
Případné nabídky zasílejte, prosím, na marcel.jung1@gmail.com nebo na tel. 605 755 938.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | 27. října 2014 v 17:12 | Reagovat

mám 1000 lire mille mohu za to něco dostat

2 jakub jakub | E-mail | 7. února 2016 v 15:25 | Reagovat

mám 20 frankov z roku 1994 zo zadu je logo olympískych hier čo za nich môžem dostať?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama