Internetové obchodování obnoveno

1. dubna 2013 v 13:30 | Marcel Ladislav JUNG |  Ostatní
Po několikaleté pauze, během níž stihl můj původní domovský server Odklepnuto.cz nejen změnit název, ale v podstatě i zkrachovat (i když oficiálně pořád běží), jsem se rozhodl opět obnovit obchodování přes internet. Ze zmíněného serveru Odklepnuto.cz jsem se ale "přestěhoval" na mezinárodní portál eBay, kde mne můžete dohledat pod prostým jménem marcel.jung (odkaz na mé aukce naleznete ale i zde v menu, zcela nahoře). Jako nový prodejce mám na tomto portálu mnohá omezení, proto se moje nabídka může zprvu jevit jako celkem chudá, zejména co do počtu nabízených položek, jakmile mi to ale bude umožněno, rád bych ji rozšířil. Vzhledem k tomu, že eBay je portál mezinárodní, snažím se nabízet především zahraničním kupujícím, čeští uživatelé ale mají mnohá zvýhodnění - výrazně levnější poštovné, nebráním se ani slevám, protože při platbě na bankovní účet (tj. ne na PayPal) ušetřím nemalou část poplatků, které vám tedy v plné výši vrátím (ty mám započtené už v ceně, proto se také tyto ceny mohou místy jevit vyšší, než by bylo běžné, zejména pak těm, kteří se mnou již v minulosti obchodovali).
Opět proto, že eBay je portál mezinárodní, jsou všechny mé nabídky v angličtině, s českými uživateli budu ale samozřejmě jednat česky. Pokud v mých aukcích zaznamenáte jakékoliv chyby (v jakémkoliv smyslu toho slova), budu rád za Vaše upozornění - nerad bych působil nedůvěryhodně či snad někoho uvedl v omyl.
Ještě doplním, že pokud si vyhlédnete nějakou mojí aukci (bez příhozu), kterou budete mít za cenově nadsazenou, opět se nebráním jednání o ceně, protože jsem vše byl nucen navýšit o nemalé poplatky, při prodeji mimo eBay vám je tedy milerád odpustím (všehovšudy tvoří i s PayPalem cca 14% z ceny včetně poštovného + 10,- Kč).
Přeji vám tedy příjemné obchodování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama