Informace pro návštěvníky aneb přípravy jsou v plném proudu

1. července 2012 v 1:12 | Marcel Ladislav JUNG
Vážení návštěvníci,

vzhledem k tomu, že poslední článek, který jsem zde napsal, opět rozproudil váš zájem, chtěl bych uvést, že přípravy kompletní chyběnky stále probíhají, přičemž se očekává její dokončení do srpna. Zájemcům však již rozesílám i její současnou, rozpracovanou verzi, kde je mnoho států již zcela dokončených, proto, pokud máte mincí (nebo bankovek) více a nechce se vám rozepisovat všechny, napište mi a já vám rád zašlu i současnou verzi připravovanén kompletní chyběnky. Vycházet můžete však stále i z poslední, zde uveřejněné verze, neboť její jádro (tj. drtivá většina) je stále stejné.
P. S. Vzhledem k tomu, že v červenci budu studijně vytížen (ano, i v červenci ;-) ), tak je možné, že moje odpovědi nebudou tak rychlé. Přesto budu odpovídat tak rychle, jak budu moci, a proto nemusíte mít obavy mi cokoliv nabídnout, odpovědi se Vám jistě dostane, i kdybych náhodou neměl zájem.
Těším se na vaše nabídky.

Autor
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Michaela Sládečková Michaela Sládečková | E-mail | 6. listopadu 2012 v 15:55 | Reagovat

Dobrý den mohu Vám nabídnout Australskou minci a to 50 centů z roku 1969, řekla bych, že je v dobrém stavu, jen trochu špinavá a 3 Kčs z roku 1966 taktéž v dobrém stavu. Ozvěte se prosím na mail, jestli máte zájem, nebo ne. Děkuji Sládečková

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama