Únor 2012

Informace pro návštěvníky aneb stránky stále žijí

18. února 2012 v 13:09 | Marcel Ladislav JUNG |  Ostatní
Vážení návštěvníci,

poslední informace ze serveru, měřícího počet návštěvníků, z nichž vyplývá, že váš počet v posledních měsících atakuje tisícovou hranici (za měsíc), mne přiměly k uvedení následujícího.
Někteří z vás, kteří se mi ozývají s nabídkou bankovek a (/nebo) mincí, zejm. pak z řad sběratelů, vyjadřují svojí nejistotu, zda je poslední zde zveřejněný seznam bankovek a mincí, o něž mám zájem, ze 30. října 2010, stále v platosti. Uvádím tedy, že je.
V současnosti již delší dobu pracuji na novém, mnohonásobně delším, kompletním seznamu bankovek a mincí, jež mi chybí (a o něž mám zájem), který plánuji zveřejnit zde v násl. měsících a který by snad mohl být i aktualizován častěji, každopádně tento seznam ze 30. října 2010 je natolik stručný a nekompletní, že se toho změnilo jen velice málo a je tedy nepravděpodobné, že by se vaše případná nabídka "trefila" do toho, co jsem za tu dobu (z tohoto seznamu) již sehnal a pokud ano, tak to většinou i tak mám jen jednou a duplicita by se tedy "neztratila."
Vítám tedy stále všechny vaše nabídky a dokud zde nebude uvedeno jinak, zůstává v platnosti vždy poslední zde uveřejněný seznam.
Nový seznam bude již zaměřený spíše asi na sběratele, neboť bude velice podrobný, takže se toho pro laiky moc asi nezmění a ti budou nadále moci spíše vycházet z tohoto starého seznamu.
Jen dodám, že kdy bude vydán stále nevím, ale dělám vše proto, aby se to stihlo nejdéle během letních prázdnin, zájemcům mohu již nyní zaslat již vyhotovenou část, týkající se evropských mincí.

V očekávání nových nabídek autor.